Barion Pixel ÁLLÁS- MARKETING ASSZISZTENS - Ilion Íróklub

ILION ÍRÓKLUB:

MARKETING ASSZISZTENS

4 ÓRÁBAN

Az Ilion Íróklub nemcsak egy irodalmi és szakmai írókat mentoráló vállalkozás.

Foglalkozunk lektorálással, szerkesztéssel, korrektúra készítéssel.

Marketing szövegírással: hírlevelek, blogcikkek, facebook bejegyzések, hirdetések, kisebb grafikák előállításával.

Bővülő csapatomba keresem az alábbi munkatársamat:

Marketing asszisztens – 4 órában

FELADATOK:

  • Szövegírás és adminisztráció – hírlevelek, blogcikkek, facebook posztok és hirdetések készítése

  • Facebook oldalak kezelése, követése, gondozása

  • Tartalommarketing megvalósítása stratégia szerint

  • A marketinges folyamatok támogatása, részvétel a marketing kampányok lebonyolításában, kivitelezésében

  • Számlázással, adminisztratív tevékenységgel kapcsolatos feladatok ellátása (pontos adminisztráció a könyvelő számára)

  • Egyes projekteknél rendezvények, kiállítások, bemutatók és egyéb rendezvények szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel

  • Piaci elemzések, űrlapok, riportok készítése, felmérések, prezentációk, valamint prezentációk elkészítése

  • Kapcsolattartás partnerekkel

  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

  • Csatlakozás a fent leírt munkafolyamatokba, projektekbe

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Marketing/kommunikáció területen jártasság

  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

  • Egyéb szoftverismeret: WordPress, Canva, MailerLite ismeretek kellenek, enélkül nem tudsz dolgozni a felületeken.

  • Facebook kiemelten fontos – a hirdetéseket nem elegendő minimális szinten ismerni, komolyabb kampányokat és funneleket építünk és te fogod kezelni a hirdetéseket.

  • Sikerorientált látásmód és nyitottság a tanulásra

  • Jó szóbeli és írásbeli kifejezőkészség

  • Szövegírói készség és jó helyesírás

  • Jó szervező- és problémamegoldó készség

  • Kreativitás és stílusérzék – minimális grafikai feladatok

  • Prezentációk készítésében való jártasság

  • Extra előny, de nem feltétel: ha képben vagy a könyvpiaccal, kiadók működésével, a könyves szakmával

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Karrier és fejlődési lehetőséget, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben.

  • Rugalmas munkavégzést – a feladat legyen meg határidőre

  • Projekteket, amik változatosak, izgalmasak

  • Lehetsz kreatív a folyamatoknál és partnerségben gondolkodó

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

Munkavégzés kezdete: 2024. augusztus 1.

Igényes munkavégzést, pontosságot és jó időmenedzsmentet várok el, korrekt, projektcentrikus gondolkodást és önállóságot.

A munkaidő rugalmas, részben Home Office-ban végeztető, de heti 2-3 nap jelenlétet igényel.

A jobb kezemet keresem hosszú távra, aki a lehetőségekhez mérten tud épülni a vállalkozásommal és nem ijesztik meg a szaporodó feladatok. Ha szereted a kihívásokat és az sem okoz gondot, hogy néha személyesen kell megjelenni bizonyos nem digitális projektek lebonyolításához, akkor jelentkezz a csapatunkba!

Ha nem munkahelyet, hanem egy szekeret kereset, amit érdemes tolni egy jó csapattal, felkeltette az érdeklődésedet a feladat, és szívesen csatlakoznál, akkor jelentkezz egy próbamunkára!

Mire való a próbamunka?

Ebből azonnal látom, hogy miben vagy jó, és mit tudsz valóban megcsinálni, függetlenül attól, amit magadról írnál az önéletrajzodban.

A próbamunka beküldése mellett szeretettel várom az életrajzokat és ha van, akkor a releváns referenciákat.

Kérlek, írd meg azt is, miért dolgoznál velem szívesen és milyen fizetési igényed van!

Szeretettel várom a jelentkezésedet!

*Virtuális asszisztensek jelentkezését nem várom. Köszönöm a megértést!